Strapon — co to jest i jak używać?

Jedną z popularnych zabawek w sex shopach jest strapon. Co to jest strapon, jak go używać i jakie są rodzaje tych urządzeń? Jest to rzecz, która przyda się w każdej parze. A jeśli wybierzesz odpowiedzialnie i kupisz najlepszy strapon, doświadczysz wielu nowych doznań.

Strapon — co to?

Strapon to dildo, które mocuje się do ciała. Przeznaczony jest do eksperymentów seksualnych ze zmianą ról, stosowany gdy masz niestabilną erekcję lub chcesz spróbować czegoś nowego. Aby kupić strapon, musisz wiedzieć wszystko o rodzajach produktów, cechach i zastosowaniach.

Różne pary mogą eksperymentować ze straponami. Istnieją strapony lesbijskie, które mogą być używane tylko przez dwie kobiety, a są też modele, które nadają się do noszenia również przez mężczyznę. Strap on dla kobiet jest utrzymywany przez wewnętrzne mięśnie, lub trzyma się na majtkach, wtedy jednak  do pochwy wkłada się specjalną ostrogę, co daje przyjemność aktywnej stronie. Podwójny strapon służy do zagłębiania się w dwie dziurki jednocześnie, podczas gdy konwencjonalne strapony analne mają tylko jedną część aktywną.

Strapon to okazja do eksperymentowania ze zmianą ról, z nowymi emocjami i niezwykłymi doznaniami. 

Jak używać strapona?

Przed pierwszym użyciem straponów ważne jest, aby całkowicie zdezynfekować zabawkę. Wykonuje się to za pomocą specjalnych preparatów — miramistin, chlorhexidin, nadtlenek wodoru, itp. Konieczne jest oczyszczenie zarówno głowicy jak i elementów złącznych w celu usunięcia wszelkich śladów produkcji i transportu.

Długość pasków należy wyregulować podczas pierwszej przymiarki. Każdy z pasków wyposażony jest w system, który pozwala na ich wydłużenie lub skrócenie. Strapon musi ściśle przylegać, ale jednocześnie nie może być zbyt ciasny. Nie powinien krępować ruchów, utrudniać zginania czy obracania się, ale jednocześnie nie powinien spadać podczas energicznych czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *