Sex lalki — co to jest i z czego są wykonane?

Często zdarza się, że w pobliżu nie ma partnera i nie ma z kim uprawiać seksu. Jednak od dawna wiadomo, jak ważne jest, aby wydobyć z siebie energię seksualną. Każdy człowiek musi unikać stagnacji, która może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych chorób. Jednym z rozwiązań tego problemu są sex lalki.

Sex lalka — ogólna charakterystyka

Sex lalka (lalka miłości, lalka dmuchana) to w szerokim znaczeniu zabawka erotyczna, która naśladuje ciało ludzkie, ze szczególnym uwzględnieniem otworów pochwy, odbytu i jamy ustnej (lub męskiego penisa, gdy lalka jest „męska”). Produkty wykonywane są na wysokość człowieka, zazwyczaj od 150 cm, choć istnieją również mniejsze modele, tzw. kieszonkowe, które mają około 50 cm wysokości. Oprócz zabawek humanoidalnych istnieją imitacje zwierząt, takie jak owce, osły, kaczki, świnie itp.

Z czego wykonane są lalki seksualne?

Najprostsze sexlalki są wykonane z winylu. Często twarze są po prostu namalowane, więc ich realizm nie jest duży. Niedroga dmuchana lalka wykonana będzie z lateksu lub PVC. Istnieją modele, które są wykonane bez szwów. Części intymne mogą być wykonane z innych materiałów, takich jak skóra cybernetyczna, dzięki czemu seks jest bardziej realistyczny w odczuciu. Niektóre modele mogą być wypełnione ciepłą wodą, tworząc efekt „prawdziwego ciała”. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty lateksowe dość szybko przyjmują temperaturę ciała, więc ogrzewanie nie jest w ogóle konieczne.

Na szczególną uwagę zasługują lalki, które wykonane są z modelowaniem twarzy w 3D i są „kopiami” prawdziwych osób, znanych aktorek porno. Takie modele są droższe, jednak też bardziej cenione w kameralnym środowisku zakupowym. Genitalia są zazwyczaj wykonane z cyberskóry, co zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *