Knebel erotyczny do ust

Knebel BDSM posłuży każdemu, kto lubi zabawy łóżkowe. Okazuje się, że ma on za zadanie symulować poniżenie, czyli główny element sadomasochistycznego fetyszu. Kulka do ust może spotęgować erotyczne doznania. Czym cechuje się ten erotyczny gadżet? Jakie ma zalety? Jakie rodzaje knebli są najpopularniejsze?

Kneble do ust

Knebel erotyczny zakupimy z łatwością w internetowym sklepie. Podczas wyboru warto pamiętać o materiale wykonanie i wielkości knebla. Kulka do ust powinna zostać dopasowana do szerokości rozwarcia szczęki osoby, jaka będzie z niej korzystać. Na uznanie zasługuje silikon medyczny, który nie uwalnia toksycznych związków i nie wywołuje alergii. Producenci erotycznych zabawek stawiają też na plastik. Raczej unikajmy knebli z żelu lub z gumy, które mogą wydzielać szkodliwe związki. 

Knebel BDSM – popularne modele

Kulka do ust (https://sexshop112.pl/94-kneble-erotyczne) przybiera wiele form i rozwiązań, jakie dopasować warto do swoich oczekiwań. Bogaty wybór wielu zabawek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W sklepach internetowych znajdziemy następujące opcje:

  • otwarte kneble do ust – są przeznaczone dla miłośników oralnego seksu, przyjmując kształt ust lub kółeczka.
  • sex kneble z kulką – kulka jest zazwyczaj plastikowa lub silikonowa, przy czym ma wiele rozmiarów i struktur.
  • kneble rozwierające – mają za zadanie ograniczyć zamknięcie warg, co pozwala umieścić członek w ustach.
  • kneble z lejkiem na płyny – knebel pozwala na wlanie napoju do gardła, a osoba zniewolona nie ma możliwości uronić nawet kropli. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *