Jak działa mucha hiszpańska?

Mucha hiszpańska już od lat jest nazywana eliksirem miłości. Stosowana jest od starożytności i uchodzi za jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków. Zwiększa pobudzenie seksualne i sprawia, że zmysły są rozpalone. Czym cechuje się mucha hiszpańska? Jakie opinie znajdziemy na jej temat? Czy warto po nią sięgnąć?

Hiszpańska mucha opinie

Mianem muchy hiszpańskiej nazywano substancję, jaką pozyskiwało się z chrząszcza. To niewielki owad, który zamieszkiwał rejony Morza Śródziemnego. Aktualnie znajduje się w całej Europie i bytuje głównie w jesionie. Co ciekawe, owad w razie zagrożenia wytwarza kantarydynę. To alkaloid, jaki wykazuje drażniące działanie. W zależności od dawki, może stanowić afrodyzjak, jak i truciznę. Użytkownicy wskazują, że afrodyzjak dał im wiele przyjemności i rozbudził ochotę na seks. To z kolei sprawia, że coraz chętniej sięgamy po nietypowe erotyczne dodatki. 

hiszpańska mucha

Preparaty na pobudzenie zmysłów

Aktualnie preparaty, jakie nazywamy muchą hiszpańską, rzadko zawierają kantarydynę. W ich składzie znajdziemy przykładowo L-argininę, czyli aminokwas białkowy, który występuje endogennie w ciele ludzkim i jest dostarczany z pożywieniem. Związek nazywany muchą hiszpańską może poprawić jakość erekcji. Ponadto, wpływa też na płodność męską. Producenci środków tego typy stawiają na żeń-szeń, który ma spore znaczenie dla ludzkiej seksualności. Gdzie zakupimy hiszpańską muchę? Najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie internetowych sklepów np. tego tutaj, gdzie znajdziemy też inne gadżety i afrodyzjaki łóżkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *